Company Logo

Με ειδική αθλητική αναγνώριση από την Γενική Γραμματεία Αθλητισμου

Ωράριο Λειτουργίας

sima2

Ο Σύλλογος μας θα είναι ανοικτός για πληροφορίες και εγγραφές τις εξής μέρες και ώρες:

Τετάρτη 18:00 - 20:00
Σάββατο 10:00 - 20:00
Κυριακή 19:00 - 21:00

Facebook

Φωτο-στιγμές

35,10,0,50,1
25,600,60,0,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,1
Περιμένοντας την απονομή στο Χριστουγεννιάτικο τουρνουά που έγινε στο σύλλογο στις 28 Δεκεμβρίου 2017
Περιμένοντας την απονομή
Περιμένοντας την απονομή
Απονομή μεταλλίων στους τρίτους πρώτους διακριθέντες αθλητές του συλλόγου μας στο Χριστουγεννιάτικο τουρνουά που έγινε στις 27 Δεκεμβρίου 2017
Οι πρώτοι από το σύλλογο
Οι πρώτοι από το σύλλογο
Όλοι οι συμμετέχοντες στο τουρνουά, νικητές και μη, έλαβαν αναμνηστικό δωράκι
Δώρα για τους συμμετέχοντες
Δώρα για τους συμμετέχοντες
Οι μικρότερης ηλικίας (<6 ετών) νικητές στο Χριστουγεννιάτικο τουρνουά μας που έγινε στις 28 Δεκεμβρίου 2017
Νικητές από... κούνια
Νικητές από... κούνια
Λίγο πριν από τις απονομές στο Χριστουγεννιάτικο τουρνουά μας που έγινε στις 27 Δεκεμβρίου 2017
Λίγο πριν τις απονομές
Λίγο πριν τις απονομές
Οι δάσκαλοί μας (Λεωνίδας Σιδηρόπουλος και Γιώργος Κουλαξουζίδης) με όλους τους βραβευθέντες μαθητές τους στο Χριστουγεννιάτικο τουρνουά του συλλόγου μας που έγινε στις 27 Δεκεμβρίου 2017
Δάσκαλοι και μαθητές μαζί μετά τις απονομές
Δάσκαλοι και μαθητές μαζί μετά τις απονομές
Οι τρεις πρώτοι νικητές της γενικής κατάταξης του Χριστουγεννιάτικου τουρνουά μας στις 27 Δεκεμβρίου 2017.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ παιδιά!
Οι τρεις καλύτεροι
Οι τρεις καλύτεροι

Μέλη ΕΣΠ - "Οι Μαχητές"

ΑΝΟΔΟΣ ΣΤΗΝ Α' ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟ 2019 ΩΣ ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΕΣ

ΑΝΟΔΟΣ ΣΤΗΝ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟ 2020 ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ (ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΓΩΝΑ)

 

 

ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΑΣ ΣΕ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 2020-2021
ΣΧΟΛΙΚΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΟ 1ο της Αυγουλέας Λιναρδάτου
1. ΓΚΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΗΣ στην A’ Δημ.
2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ στην ΣΤ’ Δημ.
3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ος στην Α’ Γυμν.
4. TΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΑΓΑΠΗ 10η στην Β’ Γυμν.
5. ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 10η στην ΣΤ’ Δημ.

Αξιόλογη προσπάθεια:
1. Καραδήμας Αθανάσιος στην Δ’ Δημ.
2. Παυλίδης Παύλος στην ΣΤ’ Δημ.
3. Βασιλείου Αλεξάνδρα στην Δ’ Δημ.
4. Καζάκος Γεώργιος στην ΣΤ’ Δημ.
5. Καλησπεράκη Ιωάννα στην ΣΤ’ Δημ.
6. Καραγιάννης Σταύρος στην Δ’ Δημ.
7. Κατσαμάνης Ανδρέας στην Β’ Δημ.
8. Νικολόπουλος Θεόδωρος στην Α’ Δημ.
9. Διαμαντάκος Νικόλαος στην ΣΤ’ Δημ.

ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΑΣ ΣΕ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 2020-2021
ΣΧΟΛΙΚΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΟ 2ο της Ελληνογερμανικής
1. ΔΑΝΕΖΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ στην Β’ Δημ.
2. ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΗΣ στην Β’ Δημ.

Αξιόλογη προσπάθεια:
1. Νικολόπουλος Θεόδωρος στην Α’ Δημ.
2. Καλησπεράκη Ιωάννα στην ΣΤ’ Δημ.
3. Τζεμπελίκου Χριστίνα στην ΣΤ’ Δημ.
4. Παπανικολάου Νικόλαος στην Ε’ Δημ.
5. Νικολοπούλου Σοφία στην ΣΤ’ Δημ.
6. Δημητρακόπουλος Φίλιππος στην ΣΤ’ Δημ.
7. Καζάκος Γεώργιος στην ΣΤ’ Δημ.
8. Αθανασίου Σπυρίδων στην ΣΤ’ Δημ.
9. Παπανικολάου Μαριάνθη στην ΣΤ’ Δημ.
10. Τζεμπελίκου Αγάπη στην Β’ Γυμν.
11. Τριανταφυλλάκης Δημήτριος στην Α’ Γυμν.

ΣΧΟΛΙΚΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
1. ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΑΓΑΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ/ΤΡΙΑ στα Γυμνάσια
2. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΘΑΝΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ στην Γ’ Δημ.
3. ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ/ΤΡΙΣ στην ΣΤ’ Δημ.
4. ΔΑΝΕΖΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΗΣ στην Α’ Δημ.
5. ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΗΣ στην Β’ Δημ.
6. ΓΚΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΗΣ στην Β’ Δημ.
7. ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΡΙΑ στην ΣΤ’ Δημ.
8. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΡΙΑ στην ΣΤ’ Δημ.
9. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΡΙΑ στην Ε’ Δημ.
10.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΡΙΑ στην ΣΤ’ Δημ.

Αξιόλογη προσπάθεια:
1. Παπανικολάου Νικόλαος στην Ε’ Δημ.
2. Παυλίδης Παύλος στην ΣΤ’ Δημ.
3. Βασιλείου Λευτέρης στα Νήπια
4. Βασιλείου Σωτήρης στα Νήπια
5. Γεροχρήστος Γεώργιος στην Α’ Γυμν.
6. Δημητρακόπουλος Φίλιππος στην ΣΤ’ Δημ.
7. Διαμαντάκος Νικόλαος στην ΣΤ’ Δημ.
8. Καζάκος Γεώργιος στην ΣΤ’ Δημ.
9. Κατσαμάνης Γεώργιος στα Νήπια
10. Νικολόπουλος Θεόδωρος στην Α’ Δημ.
11. Φυλακτός Στέφανος στην Α’ Δημ.
12. Φυλακτός Φίλιππος στην Γ΄Δημ.
13. Καραδήμας Αθανάσιος στην ΣΤ’ Δημ.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BLITZ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΑΓΑΠΗ ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΡΙΑ
2. ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19η σε 25 συμμετοχές

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ RAPID ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΑΓΑΠΗ 7η σε 45 συμμετοχές
2. ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19η σε 45 συμμετοχές

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ RAPID ΑΝΔΡΩΝ
1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94ος σε 233 συμμετοχές

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17οι σε 25 συμμετοχές με σύνθεση:
1. ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΑΓΑΠΗ
2. ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΠΑΝΝΕΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ
1. ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΑΓΑΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ στην Β’ Γυμν.
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ος στην Α’ Γυμν.
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ος στην Γ’ Δημ.

Αξιόλογη προσπάθεια:
1. Καραδήμας Θάνος στην Δ’ Δημ.
2. Δημητρακόπουλος Φίλιππος στην Ε’ Δημ.
3. Βασιλείου Αλεξάνδρα στην Ε’ Δημ.
4. Τζεμπελίκου Χριστίνα στην ΣΤ’ Δημ.
5. Καλησπεράκη Ιωάννα στην ΣΤ’ Δημ.
6. Παυλίδης Παύλος στην ΣΤ’ Δημ.
7. Γραμματικόπουλος Ιωάννης στην ΣΤ’ Δημ.
8. Νικολοπούλου Σοφία στην ΣΤ’ Δημ.
9. Αθανασίου Σπυρίδων στην ΣΤ’ ΔηΜ.

 

ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΑΣ ΣΕ ΣΙΜΟΥΛΤΑΝΕ ΜΕ GM:

1. 5/7/2020 GM ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΑΓΑΠΗ ΙΣΟΠΑΛΙΑ στην Σαλαμίνα

2. 25/9/2021 ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΑΓΑΠΗ-GM ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΟΠΑΛΙΑ στο σύλλογο ΕΣΠ 'ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ'

3. 25/9/2021 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-GM ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗ στο σύλλογο ΕΣΠ 'ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ'




Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.